ЕКСКУРСІЇ ПО ОДЕСЬКОМУ РАЙОНУ ТА ОБЛАСТІ

ВИЛКОВЕ, ДЕЛЬТА ДУНАЮ

Вам пропонується провести незабутній час у дельті Дунаю – краї унікальної природи, повноводних рибних русел, безкрайніх очеретяних заростей і заплавних лісів – останній «живій» дельті Європи. Майстерно приготована на багатті рибацька юшка зі знаменитим місцевим вином «Новак», чай на духм’яних травах з дров’яного самовара з унікальним вілковським медом, зроблять Вашу подорож особливо приємною та незабутньою.

АКЕРМАНСЬКА ФОРТЕЦЯ

Сучасне місто Білгород-Дністровський – одне з найдавніших міст України. Воно налічує понад 2500 років. За часи свого існування місто змінило багато назв, що свідчить про популярність дністровських берегів серед різних народів, які оселялися і жили тут у різні історичні епохи, залишаючи власний неповторний культурний спадок майбутнім поколінням. Цікаві тематичні екскурсії занурять Вас у глибоку давнину, оживляючи в уяві античну історію цього надзвичайного міста, давньоруський і литовський період  його буття,  часи турецько-татарського панування, козацькі походи, його існування на теренах Російської імперії, а також  надаючи можливість насолодитися сучасним виглядом перлини міста – Аккерманської фортеці.

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ВИНА “ШАБО”

Центр культури вина Шабо завжди готовий запропонувати своїм гостям цікаві екскурсії територією старовинного заводу та різноманітні смачні й вишукані програми. У цьомі місті все дихає історією. 200-річні підвали занурять Вас в глибини місцевості Шабо та секрети створення чудових вин, народжених цією землею.

ЗАМІСЬКИЙ КОМПЛЕКС “СВІТЛИЦЯ ЛАСТІВКА”

Світлиця «Ластівка» зустріне Вас затишним залом, сповненим своєрідним ароматом крафтових сирів. За добрим звичаєм хазяйка Світлиці запропонує гостям цікаву екскурсію, присвячену мистецтву сироваріння та традиціям споживання цього смачного продукту в різних куточках світу.  І, звичайно ж, Вас запросять до столу, за яким Ви на деякий час перетворитися у справжніх дегустаторів.

ФРУМУШИКА-НОВА

Безкраї степи, рідкісні тварини та рослини, багата культурно-історична спадщина – все це Фрумушика-Нова – перлина Бессарабії. Відпочинок у такому місці стане справжнім подарунком для душі. 

ЗАМОК КУРИСА

У залах замку Ви заглибитися в історію шляхетного роду Курисів, представники якого відзначилися своєю державною діяльністю та залишили південному краю прекрасний зразок архітектурного мистецтва, що поєднав в собі декілька стилів, і посьогодні продовжує зачаровувати відвідувачів.