НАВЧАЛЬНІ ТА КРАЄЗНАВЧИ ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ТА СТУДЕНТІВ

ЕКСКУРСИЯ-ПОХІД “ОЧЕРЕТОВА ОДЕСА”

Краєзнавчий похід, під час якого побачимо знамениту Шкодову гору, піднімемося на її вершину і пройдемо по плато, насолоджуючись фантастичною панорамою міста,  дізнаємося, де добувався ракушняк для знаменитих Потьомкінських сходів, побуваємо на древньому козацькому цвинтарі, що набагато старіше самої Одеси, дізнаємося про печерні будинки на горі, побуваємо в парку, який було засновано ще за часів Османської імперії, і, звичайно, побачимо безмежний простір Хаджибейського лиману та його знамениту дамбу!

ЕКСКУРСИЯ-ПОХІД НА ЖЕВАХОВУ ГОРУ

Під час екскурсії дізнаємось, де жили відважні мисливці на шаблезубих тигрів, як і коли з’явилася знаменита Пересип, які таємниці зберігає Жевахова гора, які історичні події відбувалися на стародавніх берегах Куяльника, та побачите, де знаходяться залишки давньогрецького поселення.

Рекомендації щодо екскурсій-походів:

У що вдягнутися: верхній одяг обов’язково повинен бути з довгим рукавом, нижній – штани, спортивні штани (ШОРТИ – СУВОРО ВИКЛЮЧЕНО!), Взуття – закрите, спортивного типу.

Що взяти з собою: воду, їжу (програмою передбачено привал, під час якого можна буде поїсти), засоби від комах, гроші на проїзд в громадському транспорті. Ті, хто страждають хронічними захворюваннями, але можуть дозволити собі подібне проведення часу, необхідно взяти з собою відповідні лікарські засоби.